Jak pisać komentarze?

Komentarze to ważny element komunikacji między czytelnikami, a autorami bloga. Zależy nam na tym, by dzielili się Państwo z nami swoimi spostrzeżeniami oraz zainteresowaniami, co pozwali nam na informowanie i uczestniczenie w interesujących wydarzeniach.

Przechodząc do sedna sprawy postaram się w kilku punktach przedstawić sposób pisania komentarzy na blogu. Jest to instrukcja uniwersalna, więc w taki sam sposób można pisać komentarze na dowolnym blogu opartym o system Blogger.


Na samym końcu wpisu lub strony, która umożliwia komentowanie jej treści znajduje się formularz zatytułowany "Prześlij komentarz".

Uwaga! Jeśli chcemy podpisać komentarz należy się zalogować przed jego podpisaniem. W przeciwnym razie podczas logowania treść komentarza zostanie skasowana ;( 
 
 1. W pierwszym kroku należy wpisać treść naszego komentarza w polu tekstowym (biały prostokąt) zawierającym tekst "Wpisz komentarz...".
 2. Drugim krokiem jest wybór tego czy piszemy anonimowo, czy podpisujemy nasz komentarz. Wyboru tego dokonujemy w polu "Komentarz jako:" wybieramy "Anonimowy" jeśli nie mamy konta pocztowego Gmail lub jeśli nie chcemy się podpisywać. Natomiast jeśli chcemy podpisać komentarz wybieramy "Konto Google" jeśli posiadamy pocztę Gmail - przy tej opcji przed wysłaniem komentarza blog poprosi nas o zalogowanie się do poczty.
 3. Trzeci krok to podgląd naszego komentarza i sprawdzenie czy wygląda on tak jak chcemy i czy nie zawiera błędów. Potem nie będzie można już go zmienić! Jeśli chcemy to można pominąć ten krok i przejść do kroku czwartego. W celu zobaczenie jak będzie wyglądał nasz komentarz klikamy szary przycisk "Podgląd".
 4. Czwartym i ostatnim krokiem jest wysłanie naszego komentarza na blog, co czynimy klikając niebieski przycisk "Opublikuj".
 5. Gotowe! Gratuluje właśnie udało się nam wysłać komentarz!

5 komentarzy:

 1. Dziękuję świetny poradnik

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawa strona, widać włożony trud i zaangażowanie.
  Zapraszam też na strony:
  Wyburzenia - zwzpirek.pl
  Cegielnia - cegielniamichalow.pl
  Cytaty - boheas.com
  Dada - dada-jd.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy cierpisz na jakąś śmiertelną chorobę, w której traci się wszelką nadzieję, a następnie skontaktuj się z dr Lababą na lababasolutiontemple@gmail.com w celu natychmiastowego uzdrowienia afrykańskimi korzeniami i ziołami .....

  OdpowiedzUsuń