15 stycznia 2016

Kolejny rok u Popowiczan zaczął się!

Siódmy rok swojej działalności "Popowiczanie" rozpoczęli od dmuchania balonów żółtych i czerwonych, zgodnie z kolorami logo.

Spotkaniu towarzyszyła atmosfera raczej karnawałowa. Gadżety Popowiczan mają uśmiechnięte buźki. Nic więc dziwnego, że Popowiczanie na zdjęciach też są uśmiechnięci (kliknij na zdjęcia, żeby je powiększyć).

Może to zachęci byłych członków stowarzyszenia do powrotu, a sympatyków do zapisania się. Piszcie w tej sprawie na adres:  stowarzyszenie.popowiczanie@gmail.com (zobacz "Kontakt"). Chętnie odpiszemy. Pamiętajcie, że do "Popowiczan" należą mieszkańcy różnych osiedli Wrocławia.

A oto kilka zdjęć. Więcej zdjęć jest w galerii, kliknij: Galeria zdjęć. Na końcu wpisu jest film z YouTube "Wesołe jest życie staruszka" (Michnikowski, Przybora i Wasowski).  

Jeśli zobaczycie kiedyś kogoś z uśmiechniętym kwiatkiem, to bądźcie pewni, że to my wspaniali seniorzy ze stowarzyszenia Popowiczanie!

"Wesołe jest życie staruszka"
Michnikowski, Przybora, Wasowski


10 komentarzy:

 1. Bardzo sympatyczne i owocne spotkanie:)
  Sympatyczka E.K.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przeurocze!
  Wszystkie pięknie uśmiechnięte, kolorowe i radosne. Jesteście Kochani przykładem totalnego (!) optymizmu i otwartości na świat i na innych. Pozazdrościć najzdrowszą zazdrością. Pogratulować takiego powera, życzyć największych i wyłącznie sukcesów w w całym 2016 roku. Bywajcie, pozdrawiam serdecznie Majka

  OdpowiedzUsuń
 3. Tylko pozazdrościć. Cieszę się że chociaż w taki sposób mogę uczestniczyć w spotkaniach. Miło widzieć radosną grupę.
  Życzę dalszych świetnych pomysłów, spotkań, zabaw, dobrych humorów.
  Serdecznie pozdrawiam - Hala

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy komentarzach proszę o trochę cierpliwości i odświeżenie strony przed wpisywaniem tego samego tekstu raz jeszcze. Wszystkie się publikują tylko czasem potrzeba na to kilka sekund.

   Usuń
  2. Witaj Halineczko,
   Fajnie że już masz ciekawość na Wrocław i na nas - wyglądających Ciebie nieustannie. Mamy nadzieję na postępy w zdrowiu i czekamy na Twój w miarę możliwości szybki powrót. Może zdradzisz kiedy? i zobowiążesz się nam publicznie (!) do powrotu? Wszystkiego dobrego i najlepszego, dużo zdrówka Tobie skarbie szczególnie i nam wszystkim też. Miłego weekendu i pa Majka

   Usuń
 4. Piękna grupa osób chcących coś jeszcze robić dla siebie i innych.Życzę w Nowym Roku samych sukcesów i wytrwałości w działaniu.Pozdrawiam wszystkich - wasza fanka.

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepraszam, w usuniętym komentarzu zrobiłam błąd ,który nie można poprawić tylko cały komentarz musi być usunięty.
  W Nowym Roku realizujmy wszystkie założone cele i nie zwalniajmy tempa.O to chodziło....

  OdpowiedzUsuń
 6. Majeczko, pierwsza się dowiesz o moim powrocie. Tak naprawdę, to czas się pakować. Czekam aż odśnieżą i spotkamy się w piaskownicy. Wiesz w którym miejscu. Buziaczki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wzruszyłaś mnie kochana dziewczyno, tyle się dzieje we Wrocławiu aż szkoda że nie mogłaś tu być osobiście np na rozbudzaniu duchów. Ale z wiosną, szczególnie gdy zakwitną kasztany i białe bzy - nie może ciebie tu nie być. Czekamy. Buziaczek i pa MS

   Usuń
 7. Bardzo fajna grupa, wesoła, uśmiechnięta i z superowymi kwiatuszkami !

  OdpowiedzUsuń