15 lutego 2016

Zwycięskie choinki - wyniki konkursu

Oto wyniki konkursu fotograficznego "Nasze choinki", zorganizowanego przez stowarzyszenie Popowiczanie (o warunkach konkursu czytaj tutaj, kliknij: Konkurs "Nasze choinki"). Jak zwykle klikajcie na zdjęcia, żeby je powiększyć. Warto to zrobić, aby w pełni zobaczyć urok tych pięknych zdjęć.

Zwycięską choinkę sfotografowała Halinka, zobacz zdjęcie choinki obok. Halinka jest już laureatką konkursu "Wakacje 2015" (kliknij tutaj: Wakacje 2015). Zwyciężczyni otrzyma dyplom z gratulacjami.

Drugi miejsce zajęła również choinka Halinki, a trzecie choinka Hanny. Hanna zgłosiła zdjęcie swojej choinki w ostatniej sekundzie. Oto choinki, które zajęły drugie i trzecie miejsce:


Czwarte miejsce zajęła choinka Zosi, a piąte  choinka Zbigniewa. Zosia i Zbigniew są spoza stowarzyszenia Popowiczanie.


W konkursie udział wzięło 9 uczestników, którzy zgłosili 13 zdjęć choinek. Wszystkie zdjęcia zgłoszone na konkurs będą w galerii na blogu.

Wszystkim uczestnikom konkursu, a szczególnie zwycięskiej Halince, gratulujemy i dziękujemy za udział we wspólnej fotograficznej zabawie. Dziękujemy również tym, którzy głosowali.

Krystyna i Konrad

2 komentarze:

  1. Bardzo się cieszę że podobała się moja choinka i dziękuję wszystkim tym , którzy oddali na nią swój głos. Gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu. Najważniejsze że jest to świetna zabawa i namawiam wszystkich do włączania się do następnych konkursów.
    Już jestem ciekawa jaki będzie temat. Może wiosenne przebudzenie przyrody ?

    OdpowiedzUsuń
  2. Co za piękne wspomnienie Świat.

    OdpowiedzUsuń