11 stycznia 2017

Klub Osiedlowy Tęcza

"Bo tam blisko, ciepło i przyjaźnie". Drodzy Czytelnicy tego bloga, jak myślicie, co określa się w ten sposób? Tytuł wpisu chyba sugeruje Wam odpowiedź: tak opisany jest Klub Osiedlowy "Tęcza" przy ulicy Starogranicznej 32 na Popowicach.

Jest to jeden z klubów działających przy Spółdzielni Mieszkaniowej "Popowice", kliknijcie tutaj: Klub Osiedlowy "Tęcza". Informacja o pozostałych klubach (Klub Wędkarski Certa i Klub Seniora) jest tutaj, kliknijcie: Kluby SM Popowice.

Klub Osiedlowy Tęcza jest czynny od godz. 16 do 20  w poniedziałki, środy i piątki. Tutaj możecie się zapoznać programem klubu na styczeń i luty 2017 (kliknijcie lub zobaczcie na końcu wpisu): Program klubu.

Ramowy program zajęć w klubie jest bardzo urozmaicony:
  • poniedziałki - gry stolikowe, zajęcia przy komputerach, animacja ruchowa przy muzyce,
  • środy: animacja kultury, wystawy,
  • piątki: śpiew, poezja, proza, wieczory autorskie amatorów.
Oficjalne otwarcie klubu było w październiku 2015, kliknijcie tutaj: Otwarcie Klubu Osiedlowego Tęcza. We wrześniu 2016 obok klubu był grill, kliknijcie tutaj: Pierwszy grill obok klubu. A tak bawiono się przy śledziku rok temu, kliknijcie: Śledzik 2016. W klubie można też od czasu do czasu potańczyć, kliknijcie tutaj: Zabawa taneczna na pożegnanie lata. Poza tym klub proponuje mieszkańcom Popowic wspólne wyjścia do teatrów oraz wystawy.

Niestety ja jeszcze w klubie nie byłam. Czy powinnam tam się wybrać w piątek trzynastego? Jak myślicie? Od przypadkowo spotkanego w rejonie klubu przechodnia dowiedziałam się, że klub bardzo ładnie prezentuje się. Muszę koniecznie to zobaczyć.
.
Plan zajęć w Klubie Osiedlowym Tęcza (styczeń-luty 2017):


0 komentarze:

Prześlij komentarz