17 października 2017

Wolontariusz aktor Staszek

Popowiczanka, jak do czegoś namawia, to sama daje przykład. Ostatnio namawiała Was do udziału w I Wrocławskim Forum Senioralnym (16 października 2017) i w II Dniach Gerontologii (17-18 października 2017), kliknijcie tutaj: Seniorzy, nie przegapcie tych okazji. Wkrótce dowiecie się, czego Popowiczanka nauczyła się na II Dniach Gerontologii.

Niestety żadnej Popowiczanki na tych dwóch wydarzeniach nie spotkała. Może ostatniego dnia konferencji któraś pojawi się.

Za to każdego ranka w drzwiach Dolnośląskiej Szkoły Wyższej (tam odbyły się te konferencje) witał ją samotny wolontariusz w żółtej koszulce z logo Wrocławskiego Centrum Seniora, zobaczcie zdjęcie powyżej. Był to Staszek - tak sam siebie określił - który przy okazji zaprosił Popowiczankę do Centrum Kultury Agora przy ulicy Serbskiej 5a na przedstawienia teatralne (zobaczcie afisz na dole wpisu), kliknijcie tutaj: Centrum Kultury Agora. Okazało się, że Staszek jest aktorem (amatorem?). Afisz przysłał Popowiczance Staszek.

Spektakl ma intrygujący wieloznaczny tytuł "Pociąg do ...".  Zdjęcie lokomotywy na afiszu sugeruje, że może chodzić o jakąś podróż w nieznane. Warto się o tym przekonać. Spektakle będą o godzinie 19 w środę (18 października) i w piątek (20 października), wstęp wolny. Przy okazji możecie zobaczyć, jakie inne imprezy Centrum Agora proponuje.

Na drugim zdjęciu, które Staszek Popowiczance przysłał, widać tajemniczą kobietę. Niestety Popowiczanka nie wie, gdzie to zdjęcie zostało zrobione. Pierwsze zdjęcie Popowiczanka zrobiła sama w holu DSW. Oprócz Staszka jest na nim afisz reklamujący prace studentów architektury z Politechniki Wrocławskiej. Kliknijcie na zdjęcia, żeby je powiększyć.

Uwaga. Ela poleca spektakl "Pociąg do ...".  Ona już na nim była. Przejmujący tekst i wspaniała kreacja Staszka.
0 komentarze:

Publikowanie komentarza