18 czerwca 2016

Święto Wrocławia 2016

Nie nadążam za Wrocławiem. Mam już zadyszkę. Szybciej już Was informować nie mogę.

Od 27 lat Wrocław ma swoje święto 24 czerwca. Z tej okazji przez wiele tygodni aż do końca czerwca odbywają się specjalne imprezy.

Pełna lista imprez z okazji Święta Wrocławia jest podana na platformie internetowej Wrocławia, kliknijcie tutaj: Święto Wrocław 2016. Nie będę pisała, co na tej liście jest - sami przeczytajcie i oceńcie. Tyle tego jest, że chyba trzeba będzie kupić notes, żeby ułożyć plan działania na ten miesiąc.

W ramach WrocLoveFest wystąpią m.in. zespoły GOLEC uORKIESTRA i ZAKOPOWER, kliknijcie tutaj: WrocLoveFest 2016. Będzie to święto muzyki folkowej w rejonie Hali Stulecia.

 Czerwiec nas rozpieszcza wspaniałą pogodą. Dzięki temu udało mi się zrobić zdjęcia słynnych starych "sedesowców" po remoncie. Czy zgadzacie się ze mną, że znowu zdobią Wrocław? Kliknijcie na zdjęcia.


Tutaj możecie poczytać o historii "sedesowców", czyli o wrocławskim Manhattanie, oraz je obejrzeć, kliknijcie: Wrocławski Manhattan. W ten sposób będziecie mogli porównać ich stary wygląd z dzisiejszym. Pięknieje nam kochany Wrocław.

2 komentarze:

  1. Krysiu, z własnego doświadczenia wiem że notes się nie sprawdza. Proponuję kalendarzyk do torebki ( większość wolontariuszek go ma bo bez niego to jak bez ręki ) a musimy ogarnąć wiele spotkań i skorzystać z wielu propozycji.

    OdpowiedzUsuń