20 czerwca 2016

Hiszpańska noc już za nami

Na "Hiszpańską noc z Carmen - Zarzuela Show" na Stadionie Wrocław czekał cały Wrocław od stycznia. Nic dziwnego, że bardzo szybko pojawiły się na YouTube filmy z przedstawienia i z próby generalnej (zobaczcie poniżej).

Druga nocna impreza, półmaraton, też zakończyła się sukcesem - 10 tysięcy biegaczy.

Jak wiecie, ja na to wielkie widowisko na stadionie nie wybierałam się. Co więcej, miałam wątpliwości, czy będzie mu towarzyszyć odpowiednia atmosfera, kliknijcie tutaj: Czy to nadal opera?. Mimo to, cieszę się, że mogę obejrzeć filmy i zdjęcia. Oto kilka z nich:

Scenę na stadionie budowano przez cztery dni. W przedstawieniu udział wzięło 500 artystów.

A co Wy robiliście? Może wzięliście udział w nocnym półmaratonie, kliknijcie tutaj: Nocny półmaraton kontra Carmen. Na YouTube są już filmy z półmaratonu:

Nie mogę się doczekać, kiedy na YouTube pojawi się film z występu Chóru Komentujących Wrocławian, który śpiewał na "pufie" na część biegaczy. Na Facebooku są już zdjęcia z tego wydarzenia, kliknijcie tutaj: Chór. Bardzo żałuję, że występu chóru nie widziałam. Wiecie przecież, że lubię "pozytywnie zakręconych" wrocławian. Obejrzycie jeszcze raz poprzedni film o chórze, kliknijcie: Chór Komentujących Wrocławian - próba.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza