01 grudnia 2017

Świąteczny Koncert i I Forum Seniora Gazety Wrocławskiej


Drodzy Seniorzy, z Wrocławskiego Centrum Seniora przy placu Dominikańskim 6 dostaliśmy zaproszenie na:

  • Koncert staropolskich kolęd i pastorałek w wykonaniu Izabeli Możdżeń, czwartek 7 grudnia 2017, godz. 14. Zapisy pod nr 71 772 49 40 lub eiwanska5@gmail.com. Bezpłatne zaproszenia można odebrać w siedzibie Wrocławskiego Centrum Seniora przy pl. Dominikańskim 6.
  • I Forum Seniora Gazety Wrocławskiej, 7 grudnia 2017, godz. 11.  Rezerwacja pod numerem bezpłatnego telefonu 800 116 231, w godzinach 9 – 16.
Oba wydarzenia będą w Sali Konferencyjnej Dolnośląskiej Szkoły Wyższej przy ul. Strzegomskiej 55. Dojazd autobusami 106, 107, 109, 132, 142, 148, 149. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona.

Partnerami Koncertu organizowanego przez Dolnośląską Szkołę Wyższą są Wielospecjalistyczny Szpital Orthos w Komorowicach, Wrocławskie Centrum Seniora oraz Gazeta Wrocławska (zobacz zaproszenie na kocu wpisu).

W ramach I Forum Seniora "Gazety Wrocławskiej" poruszone zostaną kwestie zdrowia, lecznictwa, czasu wolnego, przepisów emerytalnych, a także bezpieczeństwa. 

Oto jakie dodatkowe informacje otrzymaliśmy na temat Forum i koncertu Izabeli Możdżeń:

"Jednym z tematów będzie bezpieczeństwo seniorów. Często są namawiani przez różne osoby np. o podpisanie umowy na dostawę towarów lub usług. W poradniku opracowanym przez partnera głównego Forum - firmę Tauron, znajdujemy instrukcje, jak się w takiej sytuacji zachować. Taką umowę należy najpierw dokładnie przeczytać i żądać od oferenta rozwiania wątpliwości. Trzeba też sprawdzić, czy firma istnieje, obejrzeć identyfikator jej przedstawiciela. A także poprosić o pisemną informację o możliwości odstąpienia od umowy. Osobom obcym nie można przekazywać dokumentów czy pieniędzy. Cenne rzeczy czy oszczędności należy dobrze schować."

"Izabela Możdżeń – wokalistka oraz autorka tekstów. Kształcona muzycznie od 15 roku życia we Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej na wydziale wokalnym. Absolwentka XVII Liceum Ogólnokształcącego im. Agnieszki Osieckiej we Wrocławiu o profilu teatralno-muzycznym. Jednym z jej największych osiągnięć było zagranie w spektaklu „Solidarni” wystawionym w Stoczni Gdańskiej w oraz w Operze Wrocławskiej. Zwyciężczyni wielu konkursów wokalnych na szczeblach regionalnych oraz międzynarodowych. Absolwentka Dolnośląskiej Szkoły Wyższej kierunku Sztuki Nowoczesne – Design Now na specjalności Performatyka. Aktualnie jest studentką DSW na specjalności Menager Działań Artystycznych z Arteterapią. Na co dzień związana jest z zespołem IM FANKI TIM."

"Wokalistka wykona zarówno tradycyjne kolędy jak: Cicha noc, Przybieżeli do Betlejem, Gdy Śliczna Panna, pastorałki i znane utwory świąteczne, w tym: Nie było miejsca dla Ciebie, Jest taki dzień, czy Znak pokoju, ale nie zabraknie również akcentu międzynarodowego i znanych przebojów jak: Let It Snow, Santa Claus is Coming to Town, Winter Wonderland."


Uwaga. Zdjęcie zrobiłam na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Rynku


0 komentarze:

Prześlij komentarz