24 lutego 2018

Wirtualna kultura


Błędne jest stwierdzenie, że życie zaczyna się po czterdziestce. Życie zaczyna się dopiero w momencie przejścia na emeryturę. Wtedy wreszcie można robić to, co się chce i niczego nie musi się. Przykładem tego jest DJ Wiki, kliknijcie tutaj: Dojrzali Wspaniali i DJ Wiki, a  najlepszym dowodem na to jest to, co przez ostatnich 30 miesięcy "wyrabiała" Popowiczanka, która razem z Konradem, wolontariuszem informatykiem, stworzyła ten blog i tchnęła w niego życie. To Konrad zaproponował nazwę "Popowiczanka". Prowadzenie tego bloga wywróciło do góry nogami senioralne  życie Popowiczanki, kliknijcie tutaj: Urszula Glensk - czy tylko pisarka?

Oto, co Popowiczanka napisała po roku działalności, kliknijcie: Jubileusz bloga stowarzyszenia "Popowiczanie", a niedawno napisała to, kliknijcie: Zamiana ról. Teraz nadszedł moment, w którym Popowiczanka postanowiła zaangażować się w działalność innego stowarzyszenia i 22 lutego 2018 zrezygnowała z członkostwa w stowarzyszeniu "Popowiczanie". Dzięki udziałowi w projekcie "60+ Virtual Culture", kliknijcie tutaj: Możemy być dumni, spojrzała na pewne sprawy z innej perspektywy. Stąd jej decyzja.

Dlaczego Popowiczanka postanowiła napisać ten wpis? Otóż, uświadomiła sobie, że należą się wyjaśnienia tym czytelnikom bloga, którzy nie są członkami stowarzyszenia "Popowiczanie", bo mogliby błędnie zinterpretować komentarze, które pojawiły się pod wpisem (kliknijcie): To były piękne dni. Popowiczanka rozstaje się z tym blogiem 6 marca 2018. Wtedy Popowiczanie na swoim spotkaniu zadecydują "co dalej".

Niektórzy z fanów Popowiczanki spoza stowarzyszenia autentycznie zmartwili się, że Popowiczanka znika. Kochani, wybaczcie jej tę decyzję i zaglądajcie od czasu do czasu tutaj: Virtual Culture. Ten drugi blog ma trochę inny charakter i być może ulegnie jakimś modyfikacjom. Mimo to, może coś ciekawego dla siebie na nim znajdziecie. Dzisiaj możecie przeczytać m.in. o biletomatach, Kanarkach i Czadzikach (kliknijcie): Kanarek, Czadzik, Lokomo, Blisko, biletomaty - to wszystko dla nas.

Stowarzyszenie Żółty Parasol jest otwarte dla wszystkich i serdecznie zaprasza, kliknijcie: Stowarzyszenie Żółty Parasol. Gdy w lipcu 2017 Popowiczanka napisała ten wpis, kliknijcie: Parki pełne kontenerów kultury, nie wiedziała, że zostanie fanką Żółtego Parasola. Wy też nimi możecie być.

Krystyna - Wirtualna kultura

0 komentarze:

Publikowanie komentarza