18 września 2015

Wrocławskie Spotkania Cyfrowe

Jak już zapowiadałem mam bardzo ciekawą propozycję na jesienne popołudnia dla wszystkich zainteresowanych tematyką cyfrową, komputerami, albo też kulturą i sztuką. Mam przyjemność zaprosić Popowiczan i sympatyków stowarzyszenia na Wrocławskie Spotkania Cyfrowe, które organizowane są przez Ośrodek Działań Artystycznych Firlej przy ulicy Grabiszyńskiej 56 we Wrocławiu.

Zapewniamy pomoc w zakresie obsługi komputera, telefonu komórkowego i innych urządzeń elektronicznych. Pokażemy jak bezpiecznie korzystać z internetu oraz jak wykorzystać otaczającą nas technologię w życiu codziennym.

Ze swojej strony zapewniamy innowacyjną i nieszablonową formę spotkań. Gwarantuje, że wszyscy będą zaskoczeni, bo ja będę na pewno. W ramach trzygodzinnych spotkań zapraszamy na wykłady, wirtualne wycieczki po całym świecie, konsultacje z ekspertami cyfrowymi. Będzie można także spotkać się z ciekawymi gośćmi specjalnymi. Nie zabraknie także rozrywki w postaci występu wrocławskiego kabaretu "Chyba" oraz konkursów z nagrodami.

Spotkania Cyfrowe zaczynają się o godzinie 16:00 i potrwają do 19:00. Spotykamy się w każdy wtorek, czyli:
6 października
13 października
20 października
27 października
3 listopada
10 listopada
17 listopada

Wstęp wolny! Zapraszamy wszystkich! Więcej informacji o projekcie i organizatorach na stronie www.spotkaniacyfrowe.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać pisząc na adres cyfrowe@firlej.pl lub dzwoniąc pod numer (71) 795-66-67.

4 komentarze:

 1. Fantastyczna propozycja! Gorąco polecam te nieszablonowe, a zarazem pożyteczne, spotkania. Może coś z tych pomysłów przeniesiemy na własny grunt? Sami możemy coś podobnego, na mniejszą skalę, zorganizować - raz na kwartał?.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pomysł zorganizowania podobnych spotkań u nas uważam za dobry. Da nam to możliwość w swobodnej luźnej atmosferze rozwiązywać nasze własne problemy z komputerem, dzielić się nimi oraz zachęcać pozostałych członków do korzystania z jakże przydatnych urządzeń elektronicznych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja także nie widzę przeciwwskazań. Wystarczy tylko napisać jakiś dobry projekt i możemy działać. Nic nie zrobi się samo, więc potrzebni są konkretni ludzie do organizacji.

   Usuń
 3. Kochani korzystajmy z takich propozycji bo ktoś to organizuje dla Nas.
  Ja bardzo żałuję że nie będę mogła skorzystać ale już uczestniczę w innym projekcie w każdy wtorek do końca roku i pokrywają mi się godziny.

  OdpowiedzUsuń