27 stycznia 2016

Akcji "Polski święty Mikołaj" ciąg dalszy

Akcja zbierania i przekazywania książek Polakom na Wschodzie nadal trwa i nie skończy się teraz na Wydziale Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego, czytaj tutaj: Podaruj książkę. Halinka dowiedziała się, że książki można dalej zbierać, bo konwój z książkami  na Wschód jeździ kilka razy w roku. Studenci zagraniczni, którzy przyjeżdżają do Wrocławia, też zabierają  ze sobą książki.

Dostałam od Halinki zdjęcia pokazujące moment przekazania książek panu Tadeuszowi Juchniewiczowi,  koordynatorowi akcji na Wydziale Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego. Tadeusz Juchniewicz jest na zdjęciu obok, a jego adres mailowy tutaj: tadeusz.juchniewicz@uwr.edu.pl . Więcej zdjęć jest w galerii w "Popowiczanie", kliknij tutaj: Galeria zdjęć

Tym razem przekazano książki zebrane przez Halinkę, jej rodzinę i znajomych. Znowu Gerturda "była transportem" (co się działo wczoraj czytaj tutaj: Wieczorna akcja Popowiczanek). Bierzmy z nich przykład!

Zbierane przez organizatora akcji są wszystkie książki w dobrym stanie, bo są rozprowadzane do wielu miejsc. Ciekawostka - książki kulinarne są "rozdrapywane na pniu", a beletrystykę czytają też starsi. Zatem przekazujmy książki nadal!

0 komentarze:

Prześlij komentarz