19 stycznia 2016

Senior w Arkadach Wrocławskich

Od 18 do 23 stycznia w Arkadach Wrocławskich jest Tydzień Seniora (rabaty dla seniorów z Wrocławską Kartą Seniora są do 31 stycznia).

Cieszę się, że przez cały tydzień 12 naszych koleżanek Popowiczanek, współpracujących z Wrocławskim Centrum Seniora jako wolontariuszki, bierze w nim aktywny udział. Imponująca liczba! Sześć z nich jest na zdjęciach poniżej (Gertruda, Halinka, Krysia, Hania, Irenka i Jasia), a Jasia i Zosia są tutaj na internetowych stronach WCS (kliknij): WCS.

Obsługują one specjalne stoisko, na którym każdy senior może otrzymać Wrocławską Kartę Seniora, kliknij tutaj: Karta Seniora w Arkadach Wrocławskich. Brawo koleżanki! Bierzmy z nich przykład! Oczywiście, ja też w tym brałam udział. Jakie to miłe uczucie być potrzebnym.

O Wrocławskiej Karcie Seniora pisałam już tutaj (kliknij): Karty dużej rodziny i seniora. Lista partnerów Wrocławskiej Karty Seniora, którzy honorują tę kartę jest tutaj, kliknij: Partnerzy karty, a informacje o programie wydarzeń w Arkadach Wrocławskich czytaj tutaj: Tydzień Seniora w Arkadach Wrocławskich oraz tutaj: Sensacje dojrzałego wieku.

Codziennie coś specjalnego dla seniorów dzieje się w tych dniach w Arkadach Wrocławskich. Korzystajcie z tych możliwości! Oto nasze koleżanki oraz pokaz udzielania pierwszej pomocy, rewia mody z innych epok i występy dzieci. Na końcu wpisu jest film z finału Dni Babci i Dziadka w Arkadach.

film na YouTube

4 komentarze:

 1. W poniedziałek był dzień zdrowia i przy tej okazji zrobiłyśmy sobie badania ,we wtorek - dzień gier i na dyżurze była Zosia i Jasia. Relacja z tego dnia jest na facebooku ale czekamy na zdjęcia od koleżanek. Środa to dzień sportu i rekreacji, czwartek - przegląd chórów i kabaretów itd czytajcie informacje i korzystajcie z propozycji.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie koleżanki - wolontariuszki.Szkoda, że nie ma wpisu jaka była atmosfera i co się działo. Fajnie jest podzielić się
  wrażeniami od czasu do czasu.Warto napisać parę zdań. Mam nadzieję że będzie się to zmieniać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Halinko, było super! Rozmowy z seniorkami i seniorami, którzy zdecydowali się na Wrocławską Kartę Seniora, były bardzo sympatyczne. Czas tak szybko minął, że aż nie chciało się kończyć pracy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ucieszyło mnie zainteresowanie Kartą Seniora. Wiele osób zostało przysłanych przez znajomych i przyjaciół. A teraz znajomi pytają jak i gdzie taką kartę się załatwia.
  Super. Seniorzy, do dzieła. Wiele osób żałowało, że jeszcze się nie kwalifikuje.
  Spędziłam tam dwa dyżury i nawet nie miałam czasu na pogadanie z koleżanką.

  OdpowiedzUsuń