26 sierpnia 2016

Tańce i swawole w Nadodrzańskim Ogrodzie Społecznym

Dostałam od Eli, jednej z sympatyczek naszego stowarzyszenia i zapalonej czytelniczki naszego bloga, dwie ciekawe informacje, znowu z Nadodrza. Otóż, w Nadodrzańskim Ogrodzie Społecznym będzie

  •  w sobotę, 27 sierpnia 2016 o godzinie 19 potańcówka, kliknijcie tutaj: III Nadodrzańska Potańcówka
  •  w niedzielę, 28 sierpnia 2016 w godzinach 11-16, wyprzedaż garażowa, kliknijcie tutaj: Wyprzedaż.
Afisz organizatorów, reklamujący potańcówkę, jest na końcu wpisu. Potańcówki były już organizowane w ogrodzie z sukcesem, kliknijcie tutaj Nadodrzańskie potańcówki.

Informację o wyprzedaży można znaleźć na stronach internetowych Punktu Informacyjnego przy ulicy Łokietka 5, kliknijcie tutaj: Infopunkt. Organizatorzy wyprzedaży tak ją reklamują:

"Jeżeli Twoje rzeczy nie mieszczą się w mieszkaniu, pod koniec sierpnia masz szansę, by uporządkować domową przestrzeń i wystawić je na sprzedaż! Wyprzedaż sąsiedzka to także okazja do kupienia unikatowych przedmiotów. Rękodzieła, zabawek, mebli, pamiątek, płyt, ubrań czy ciekawych książek. To również szansa na poznanie nowych ludzi. W końcu nic tak nie łączy jak wspólna pasja. A każdy z nas przecież ma w sobie duszę „zbieracza”…"

Nadodrzański Ogród Społeczny, u zbiegu ulic Rydygiera i Paulińskiej, został otwarty we wrześniu 2015, kliknijcie tutaj (zwróćcie uwagę na zdjęcia) : Ogród społeczny - otwarcie oraz tutaj: Ogród. Tego typu ogrody funkcjonują też w innych miastach. Warto go zobaczyć. Jest to miejsce integracji społecznej.

Niech Was słowo "ogród" nie zmyli. Tam podobno jest ziemia w pudłach oraz pomalowana ściana. Może zrobicie zdjęcia tego ogrodu społecznego na Nadodrzu. Ja tam jeszcze nie byłam.

1 komentarz:

  1. Dzięki za informację. Niebawem, w większym towarzystwie pozwiedzać wskazane miejsca. Cieszy mnie, że przy Jagiełły powstanie ogród. Będę miała blisko.

    OdpowiedzUsuń