30 grudnia 2017

Jadalna choinka


Popowiczanka swoją klatką schodową chwali się, ale o innych klatkach też chętnie napisze. Dzisiaj poznała uroki klatki schodowej Mai popowiczanki, przeczytajcie komentarz Mai do wpisu (kliknijcie): Drodzy Sąsiedzi, Do Siego Roku!

Już na samym początku w klatce schodowej u Mai witają Was życzenia na drzwiach do piwnicy, a potem na każdym piętrze jest jakaś miła niespodzianka. Popowiczance najbardziej spodobał się pomysł z kącikiem wymiany książek i gazet (zobaczcie pierwsze zdjęcie powyżej). Nie zabrakło w nim świątecznych życzeń dla sąsiadów i gości. Piętro wyżej też jest miejsce na życzenia i dekoracje (zobaczcie drugie zdjęcie). Kliknijcie na zdjęcia, żeby je powiększyć.

Nic nie zastąpi zapachu prawdziwej choinki, kliknijcie tutaj: Świerkowy zapach w kuchni. Dzięki uprzejmości Zosi, Zbyszka i Michała Gołąbów z Kudowy możecie poniżej podziwiać jadalną choinkę, którą  wspólnie zrobili, i bardzo pomysłowego aniołka. Ciekawa jestem, czy rozpoznacie z czego są zrobione:


Zbyszek jest bardzo dobrze znany członkom naszego stowarzyszenia. Jestem przekonana, że pamiętacie dwie prelekcje Zbyszka o przyrodzie Ziemi Kłodzkiej:

oraz choinki Zosi i Zbyszka Gołąbów:

1 komentarz: