08 grudnia 2015

"Jesień w obiektywie" - wyniki

Oto wyniki konkursu "Jesień w obiektywie", zorganizowanego przez stowarzyszenie Popowiczanie (o uczestnikach konkursu czytaj tutaj, kliknij: Konkurs).

Zwyciężczynią jest Gertruda, Popowiczanka ze Stabłowic (zobacz zdjęcie obok - kliknij, aby zdjęcie powiększyć). 

Jak  zapewne wiecie, Gertruda kieruje sekcją "Zręczne Babki" (kliknij tutaj: Zręczne Babki). Jest bardzo aktywną wolontariuszką, organizuje warsztaty rękodzieła.  O Gertrudzie i jej sekcji wkrótce przeczytacie na blogu. Obok jest jej zwycięskie "żółte" zdjęcie nr 13 (kliknij na zdjęcie, żeby je powiększyć).

Drugie miejsce zajęło zdjęcie nr 25, zgłoszone na konkurs przez Krzysztofa z Piły, a miejsce trzecie zdjęcie nr 8, zgłoszone przez Kasię z Libiąża. (kliknij, żeby zdjęcia powiększyć):

Krzysztof jest fotografikiem - amatorem.  Fotografika jest jego pasją dopiero od dwóch lat. Mimo tak krótkiego okresu jest już laureatem wielu nagród i wyróżnień, na przykład,  wyróżnione przez Lubelskie Towarzystwo Fotograficzne zdjęcie miesiąca, kliknij w środku na lipiec 2015: LTF, trzy wyróżnienia redakcji National-Geographic Polska, kliknij: RzekaMgła i światło 1, Mgła i światło 2. Krzysztof używa aparatu Nikon d3100. Jego przepiękne zdjęcia są w galerii czasopisma Digital Camera Polska, kliknij tutaj: Krzysztof - portfolio. Zobacz też tutaj (kliknij): Foto-Kurier oraz tutaj: Photos.

Wzorem dla Krzysztofa jest Leszek Paradowski, światowej sławy polski fotografik krajobrazu, czytaj tutaj (kliknij): Leszek Paradowski - zdobywca wielu międzynarodowych bardzo prestiżowych nagród (kliknij): Nagrody L. Paradowskiego


Kasia kocha przyrodę, głównie motyle i ślicznego yorka. Ma piękny atlas motyli i w lecie ciągle robi im zdjęcia (kliknij tutaj: Blog foto-przygody). Interesuje ją zdrowy styl życia (ostatnio zrezygnowała z ciasteczek). Uwielbia podróże. Potrafi sama malować pokoje, mimo że skończyła szkołę muzyczną, a nie technikum budowlane. Obok jest zdjęcie Kasi, matki studentki architektury.

 
 Miejsce czwarte - zdjęcie nr 18 (Marysia, Popowiczanka ze Szczepina), miejsce piąte - zdjęcie nr 12 (Patrycja z Warszawy):


W konkursie udział wzięło 14 uczestników, którzy zgłosili 25 zdjęć. Wszystkie zdjęcia zgłoszone na konkurs są w galerii.

Wszystkim uczestnikom konkursu, a szczególnie zwycięskiej Gertrudzie, gratulujemy. Dziękujemy tym, którzy głosowali. Zachęcamy do wzięcia udziału w następnym konkursie fotograficznym "Nasze choinki", który zostanie ogłoszony wkrótce.

Konrad i Krystyna

6 komentarzy:

 1. Bardzo dziękuję za wyróżnienie ! Pozdrawiam serdecznie wszystkich uczestników konkursu oraz członków Stowarzyszenia Popowiczanie :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Konkurs (jw) był wspaniałym pomysłem, pozwolił zaprezentować przepiękne fotografie jesieni, ja uznaję,że są unikatowe. Gratuluję wszystkim uczestnikom udziału, wyróżnionym i nagrodzonym kłaniam się z wielkim uznaniem, a Gertrudę przytulam osobiście i bardzo serdecznie z racji uznania najpierw, a także z racji zaprzyjaźnienia pozwalam sobie - cmok cmok kochana dziewczyno. Wszystkim miłego dnia życzę - Majka

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo serdecznie dziękuje wszystkim głosującym na moje zdjęcie, które zajęło II miejsce w konkursie fotograficznym 'Jesień w obiektywie' a w szczególności pragnę podziękować Pani Krystynie i całemu Stowarzyszeniu Popowiczanie. Z poważaniem
  Krzysztof Tollas

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje dla wszystkich, dla wyróżnionych jak i dla biorących udział.Zdjęcia jesieni - wspaniałe.
  A TY Trudzia musisz być taka śliczna ? Oczywiście że tak, i tak trzymaj dziewczyno.

  OdpowiedzUsuń
 5. Konkurs wspaniały i uczestnicy super. Gratulacje.

  OdpowiedzUsuń
 6. Najpiękniejsze jest to co można stworzyć razem. Dziękuję wszystkim organizatorom i sponsorom,że mogłam uczestniczyć w pięknym konkursie fotograficznym,który dał mi dużo satysfakcji wewnętrznej.KRYSIU TOBIE SZCZEGÓLNIE ZA TWÓJ WKŁAD PRACY.Gertruda

  OdpowiedzUsuń