09 kwietnia 2016

Wroclove/Wrocław - konsultacje obywatelskie

Popowiczanki, nie siedźcie w domu tylko wybierzcie się do BWA na konsultacje obywatelskie. Opinia każdej z nas jest ważna. Nasze ukochane miasto ma się "wzbogacić" o napis Wroclove/Wrocław. Pomysłodawcy liczą, że pod tym napisem turyści odwiedzający Wrocław będą robić sobie pamiątkowe zdjęcia. My też.

Możemy zadecydować, gdzie ten napisać będzie umieszczony. Poza tym chyba warto usłyszeć: po co, na co i dla kogo ten pomysł powstał. Szczegóły tej akcji są podane tutaj (kliknij): Projekt 280 WBO 2015, czytaj też tutaj (kliknij): Projekt 280. Konsultacje będą w sobotę, 16 kwietnia, w godzinach 12-14 w BWA Galeria Dizajn przy ulicy Świdnickiej, kliknij: Galeria Dizajn.

Przy okazji przypominam, że w roku 2015 do realizacji został zakwalifikowany projekt numer 340, czytaj tutaj (kliknij): Linowy plac zabaw w Parku Popowickim oraz tutaj (kliknij): Budżet obywatelski 2015. Projekt 340 był zgłoszony przez córkę Małgosi.

WBO to Wrocławski Budżet Obywatelski, który powstaje z "1 procent podatku", czytaj afisze w całym mieście. Jest już jego kolejna edycja, czytaj tutaj (kliknij): WBO 2016.

0 komentarze:

Prześlij komentarz