02 marca 2017

Wiosenne spotkanie z poezją i muzyką

Miłe Panie, urocze Koleżanki, po prostu Kobiety, chyba nas lubią! Andrzej Karski znowu nas zaprasza na koncert poetycko-muzyczny. Tym razem koncert będzie w Sektorze 3 przy ulicy Legnickiej 65, czyli u Grzegorza Tymoszyka, kliknijcie tutaj Fundacja Umbrella. Zaproszenie przekazała mi Ala.

Koncert jest z okazji Dnia Kobiet, ale będzie dopiero 11 marca (sobota) o godzinie 15. Oto program koncertu:

  • Część pierwsza (muzyczna): stare piękne przeboje z lat 60, 70 i 80-tych (Piotr Szczepanik, Sława Przybylska, Anna Jantar) w wykonaniu Zespół A propos oraz koncert dziecięcego Zespołu Pieśni i Tańca Wrocław, kliknijcie tutaj: Zespół Dziecięcy Wrocław.
  • Część druga (poetycka): Irena Kwintal, Wiesław Hormański, Maria Przegrodzka, Krzysztof Rębowski, Andrzej Karski. 
  • Część trzecia (muzyczna): Zespół A propos, Mateusz Kowalczyk, Paweł Wenderski.
Niektórych z powyższych wykonawców mieliśmy już okazję poznać w "Tratwie" na imprezie walentynkowej, kliknijcie tutaj: Walentynki w "Tratwie". Wobec tego już wiadomo, jakie miłe wrażenia nas czekają.

Czy pamiętacie ten wpis z 8 marca 2016:  Bez dziewcząt nie ma życia, panowie!? Niestety jak dotąd, żaden pan nie potwierdził mojej tezy. I co teraz?

1 komentarz:

  1. Coś pięknego(!); szkoda,że nie mogłem być na "Walentynkach" w Tratwie... zatrzymali mnie na zimowisku w Międzygórzu... Za to w sobotę, 11.03. postaram się przybyć. Pozdrawiam serdecznie!

    OdpowiedzUsuń