08 września 2016

Niedzielny 34 PKO Maraton Wrocław

Czy pamiętacie, co trzy Popowiczanki wyczyniały i obiecywały rok temu (kliknijcie tutaj): Maratońskie wyczyny trzech Popowiczanek? Nic z tego. Niestety one w tym roku nie wystartują, bo trasa im się nie podoba (kliknijcie na zdjęcie obok). Oj, grymaszą dziewczyny (przepraszam, to są seniorki).

Może zmienią zdanie, jeśli im obiecacie, że będziecie kibicować. Maraton jest już w niedzielę, 11 września.

O tym wszystkim możecie przeczytać tutaj, kliknijcie: 34 PKO Maraton Wrocław. Uczestnicy maratonu wyruszą ze Stadionu Olimpijskiego o godzinie 9-tej. Maraton potrwa około sześciu godzin. Pogoda murowana - słońce, plus 30 stopni. Będzie można się opalić!

W tym roku trasa 34 PKO Wrocław Maratonu obejmie cały Wrocław - od Stadionu Olimpijskiego przez ulice Sienkiewicza, Grodzką, Kazimierza Wielkiego, Kołłątaja, Borowską, Wiśniową, Hallera, Grabiszyńską, Podwale, Legnicką, Lotniczą, Pilczycką, Popowicką, Długą, Łowiecką, Żmigrodzką, Kasprowicza, Boya Żeleńskiego, Toruńską, Kochanowskiego, Różyckiego i do stadionu z powrotem.

Zwróćcie uwagę na zmiany w komunikacji w niedzielę, które będą już od godziny 8-mej rano. Oto, co nas czeka w niedzielę w komunikacji:

Postanowiłam dopisać link do wpisu o czerwcowym półmaratonie, bo jak ktoś biega, to biega i w dzień i w nocy, kliknijcie: Nocny półmaraton kontra Carmen.

2 komentarze:

  1. 34 PKO Maraton Wrocław zaraz będzie, dobrze sie biega po tym miesicie wiec moze i dobry czas sie zrobi.

    OdpowiedzUsuń