07 listopada 2017

Coś na jesienną niepogodę


Już dwa miesiące minęły, jak Basia, Hala i Popowiczanka były na Nadodrzu z okazji Muzycznej Nocy. Wtedy było lato, a teraz jest jesień. Najwyższy czas, żeby zobaczyć, co osiedlowe centra kultury oferują wrocławianom.

Agora (Różanka):
 Nowy Dwór (CKWZ):
Klub pod Kolumnami (Nadodrze):
Nadodrze
  • 18 i 19 listopada 2017, Specjały Nadodrza. 20 wyjątkowych przekąsek z różnych regionów Polski i Świata, które specjalnie z tej okazji przygotowali nadodrzańscy szefowie kuchni. W każdym miejscu za specjał i napój zapłacisz tylko 10 zł,  kliknijcie: II Edycja Specjałów Nadodrza.
Centrum Kultury Zamek (Leśnica):
Anima (Kozanów):
  • 26 listopada 2017, Aktywnie z Animą (warsztaty, wykład, koncert), kliknijcie: Aktywnie z Animą.
Więcej możecie dowiedzieć się sami:
Postscriptum. Nie wiem, czy pamiętacie, że Popowiczanka we wrześniu 2017 obiecywała ciąg dalszy relacji z Muzycznej Nocy na Nadodrzu, kliknijcie tutaj: Chrupiący maślany rogalik. Wszystkie zdjęcia z tego wpisu były zrobione w trakcie tamtej nocy (kliknijcie na zdjęcia, żeby je powiększyć).

Jak widzicie, Basia, Hala i Popowiczanka na Nadodrzu długo wtedy gościły. Nie tylko jadły maślane rogaliki, ale chodziły po sklepach i podziwiały występy zespołów muzycznych, w tym zespołu Witeź, kliknijcie tutaj: Zespół Witeź.

Zespół Witeź to młodzi miłośnicy muzyki słowiańskiej i bałkańskiej. Popowiczanka rozmawiała z członkami zespołu w kuluarach i dowiedziała się, że artyści stale podnoszą swoje kwalifikacje. Ostatnio byli na warsztatach wokalnych w Belgradzie.

Solistka innego zespołu (zobaczcie ostatnie zdjęcie) dziękowała słuchaczom za finansowe wsparcie. Internauci zebrali pieniądze na jej płytę. Te przykłady bezinteresownych działań bardzo się Popowiczance spodobały.


0 komentarze:

Prześlij komentarz