18 listopada 2017

Życzliwi bądźmy!

Pamiętajcie: Dzień Życzliwości jest już 21 listopada (wtorek). Oto, co będzie się tego dnia działo we Wrocławiu, kliknijcie: Dzień Życzliwości 2017 oraz tutaj: Strona oficjalna Dnia Życzliwości. Tegoroczne hasło to "Znajdźmy nić porozumienia".

Trzy lata temu Popowiczanka Dzień Życzliwości obchodziła w Centrum Poznawczym przy Hali Stulecia, kliknijcie tutaj: Dzień Życzliwości 2014. Rok temu życzliwych szukała w Rynku, kliknijcie tutaj: Popowiczanka znowu na tropie. Co będzie robić w tym roku, jeszcze nie wie.

Popowiczanka raczej nie wybierze się do Oh Kina w Arkadach Wrocławskich, kliknijcie tutaj: Życzliwe Kino. Będą tam seanse dla dzieci i dorosłych. Może wybierze się do Rynku, żeby przy choince wysyłać życzliwe gifty w świat.

Najbardziej interesują Popowiczankę wykłady psychologów dla dorosłych, które będą w EMPIKU w DH Renoma. Pierwszy z tych wykładów ma bardzo ciekawy temat "Jak być życzliwym dla siebie", kliknijcie tutaj:  Info o wykładach i wykładowcach oraz tutaj: Wykłady w Renoma, godz. 17:30 i 19:30.

0 komentarze:

Prześlij komentarz