14 listopada 2017

Pilczyce, Kozanów, Popowice - bezpłatna gimnastyka prozdrowotna


Poniżej jest wiadomość od naszego Konrada, który jest członkiem Komisji działającej przy Radzie Osiedla Pilczyce-Kozanów-Popowice Północne. Rada Osiedla jest Jednostką Pomocniczą Miasta Wrocławia. Warto zajrzeć tutaj (kliknijcie): Rada Osiedla, żeby się dowiedzieć, czym Rada Osiedla zajmuje się i jaki jest jej skład.

Mail od Konrada:

"W Radzie Osiedla działa Komisja ds. Edukacji, Kultury, Sportu i Rekreacji. W ramach prac komisji udało się nam pozyskać finansowanie na aktywację ruchową mieszkańców osiedli Pilczyce, Kozanów i Popowice ze szczególnym uwzględnieniem Seniorów.

W związku z tym zapraszamy na zajęcia - gimnastyka prozdrowotna z elementami samoobrony. Jest to propozycja skierowana specjalnie do Seniorów. Zajęcia rozpoczynają się 20 listopada 2017 i będą odbywały się w każdy poniedziałek g.18.00-18:45 przez najbliższe trzy miesiące.

Spotkania w Ośrodku Działań Społeczno-Kulturalnych "PIAST", ul. Rękodzielnicza 1. Zajęcia poprowadzi były komandos, mistrz boksu oraz trener karate Shotokan (3 DAN) - Waldemar Małys. 

Natomiast dla wszystkich mieszkańców osiedli proponujemy zajęcia z samoobrony, które będą się odbywały także w poniedziałek, ale w godzinach 19:00-19:45."

Więcej szczegółów jest powyżej na afiszach (kliknijcie na afisze, żeby je powiększyć). Pierwszy trzymiesięczny cykl zajęć będzie na Pilczycach. Następny cykl będzie na Kozanowie, a potem na Popowicach. Zajęcia są bezpłatne.

0 komentarze:

Prześlij komentarz