30 listopada 2016

Coś dla dzieci i ich dziadków na Mikołaja

W zeszłym roku namawiałam Was do kibicowania Mikołajom na Partynicach, kliknijcie tutaj: Bieg Mikołajów na Partynicach. W tym roku mam inną propozycję -  Mikołajkowy Turniej Taneczny na Nowym Dworze, koncert w Narodowym Forum Muzyki i spotkanie z Mikołajem w Rynku.

"Piłka jest okrągła, a bramki są dwie". To każdy z nas wie. Ale jak to przerobić na opis boiska do siatkówki? Nie mam pojęcia.

Szkoda, bo bym to teraz chętnie napisała jako wstęp do informacji, że Młodzieżowy Dom Kultury Fabryczna przy ulicy Zemskiej organizuje w sobotę, 3 grudnia, godz. 9:30, VI Turniej Piłki Siatkowej Kobiet, zobaczcie afisz na dole.

Co więcej, ten sam dom kultury organizuje 13 grudnia, godz. 16:30,  Mikołajkowy Turniej Taneczny dla uczniów, zobaczcie drugi afisz na dole (kliknijcie na afisze, żeby je powiększyć). Więcej możecie poczytać tutaj, kliknijcie: MDK.

O tym wszystkim dowiedziałam się z maila, który dostałam z DMK. Przypuszczam, że jest do skutek spotkania Popowiczanki z trzema paniami z MDK na Rynku w dniu życzliwości, kliknijcie tutaj: Popowiczanka znowu na tropie.

Jeśli Wam to nie odpowiada, to 4 grudnia (niedziela) możecie pojechać na Partynice, gdzie będzie bieg Mikołajów, kliknijcie tutaj: Wrocławski bieg Mikołajów 2016. Tak jak w zeszłym roku, możecie też podglądać Mikołaja na biegunie, kliknijcie tutaj: Mikołaj na podglądzie.

Jeśli wolicie polskiego Mikołaja, to będziecie mogli go powitać w piątek, 2 grudnia, o godz. 17:30 w Rynku. My się tam z Marysią wybieramy, bo wtedy rozbłyśnie nasza wrocławska choinka.

Czy już byliście na Jarmarku? Tak tam teraz wygląda:


A tak było tam rok temu (zdjęcia zrobiła Marysia):Na platformie wroclaw.go znalazłam długą listy imprez mikołajkowych we Wrocławiu, kliknijcie tutaj: Imprezy mikołajkowe. Jest co wybierać - może mikołajkowy koncert w NFM  21 grudnia, 11:30, tanie bilety, kliknijcie tutaj: Mikołaj w NFM. Solistą będzie Nicolas Sharratt – angielski tenor operowy.

A teraz afisze z Młodzieżowego Domu Kultury na Nowym Dworze:


0 komentarze:

Prześlij komentarz