14 listopada 2016

Kolejna akcja wymiany rzeczy

Czytelnicy tego bloga chyba wiedzą, co to jest "Sąsiadówka" i gdzie się odbywa. Co więcej, zapewne też wiedzą, jakim zainteresowaniem cieszą się akcje wymiany rzeczy organizowane pod tym samym szyldem. Zatem nie muszę tłumaczyć "co, jak i dlaczego", tylko od razu mogę przejść do podania terminu kolejnej akcji wymiany rzeczy.

Otóż, kolejna akcja wymiany rzeczy będzie 23 listopada (środa) 2016 w godzinach 16-19 na terenie kościoła Baptystów przy ulicy Kłodnickiej 2, wejście C od strony parkingu (zobacz poniżej afisz organizatorów).

Więcej informacji jest tutaj (kliknijcie): Sąsiadówka - facebook oraz tutaj: Sąsiadówka - home page. Jak zwykle będzie kącik kawowy dla dorosłych i kącik zabaw dla dzieci.

Tak jak poprzednio, czyli w kwietniu 2016, i rok temu w listopadzie 2015, za każdą przyniesioną rzecz (obuwie, odzież, zabawki, drobne przedmioty gospodarstwa domowego itd - wszystko w dobrym stanie i czyste) otrzymuje się bilet, który upoważnia do wybrania sobie dowolnej innej rzeczy. Jest to bezgotówkowa wymiana rzeczy. Przynieśmy coś, co nie jest nam potrzebne. To "coś" może się przydać komuś innemu.

Kto to wszystko organizuje i jakie było zainteresowanie poprzednimi edycjami akcji wymiany rzeczy roku temu i na wiosnę 2016, możecie przypomnieć sobie tutaj:

0 komentarze:

Publikowanie komentarza