24 listopada 2015

„Analiza Funkcjonalna Wrocławskich Osiedli” - ankieta

Uwaga. Popowiczanie, na stronach internetowych Wrocławia nadal jest apel o wypełnianie ankiety, czytaj tutaj: Ankieta o osiedlach.

Popowiczanie, otrzymaliśmy poniższą prośbę o wypełnienie ankiety. Warto to zrobić. Nasz Wrocław może być jeszcze piękniejszy i bardziej przyjazny! Pismo podaję poniżej w oryginalnym brzmieniu. Czytaj też tutaj: Ankieta na Facebooku.

Szanowni Państwo,

Serdecznie zachęcamy Państwa do wypełnienia ankiety, która jest elementem badania „Analiza Funkcjonalna Wrocławskich Osiedli”, realizowanego przez Fundację Dom Pokoju, na zlecenie Urzędu Miejskiego Wrocławia. Jest ono skierowane do lokalnych liderów i aktywistów oraz pozostałych mieszkańców osiedli, którzy mogą powiedzieć nam o brakach i potrzebach dostrzeganych na poszczególnych osiedlach Wrocławia.

Ankieta znajduje się tutaj, kliknij: Ankieta.

Prosimy Państwa również o rozsyłanie tej ankiety do innych osób, które mogą wziąć udział w badaniu, gdyż zależy nam na dotarciu do jak najszerszej grupy odbiorców.

Zapewniamy, że Państwa odpowiedzi zostaną wykorzystane jedynie w celach badawczych i serdecznie dziękujemy za pomoc oraz chęć wzięcia udziału w badaniu, które ma pomóc nam wszystkim – mieszkańcom Wrocławia.

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z osobą odpowiedzialną za tworzenie bazy uczestników badania: Agata Janus, dompokoju@dompokoju.org,  tel. 883047310.

                                        Z wyrazami szacunku,
                                        Karolina Mróz, Prezes Fundacji Dom Pokoju i koordynator projektu
                                        „Analizy Funkcjonalnej Wrocławskich Osiedli”

0 komentarze:

Publikowanie komentarza