05 listopada 2015

Podsumowanie Dni Seniora 2015

Dni Seniora są już za nami. Na stronach Wrocławskiego Centrum Seniora (WCS) pojawił się dokument ze zdjęciami, podsumowujący tegoroczne Dni Seniora. Proszę, sprawdzajcie, na ilu zdjęciach są nasze koleżanki Popowiczanki! Ja znalazłam takie zdjęcie tylko jedno, ale może nie jestem spostrzegawcza!  
Oto link do tego pliku (kliknij): Podsumowanie Dni Seniora

Chwalcie się w komentarzach, w których imprezach uczestniczyliście osobiście. A jeśli nie byliście, to trudno. Za rok znowu we wrześniu Wrocław będzie nasz.

Ten wpis zdobi zdjęcie zrobione przez Marysię, Popowiczankę ze Szczepina, w trakcie Targów Seniora w Hali Stulecia. Drugie zdjęcie jest w jesiennej galerii obok - jesienna pergola.

2 komentarze:

  1. Zdjęć jest więcej. Oto moje podpowiedzi : żeby wszystko dobrze zobaczyć to zmień ( na górze ) < skalę automatyczną > na < dopasowanie strony >. Zdjęcia są na : str 4 ( 2 zdjęcia ), str 13 ( 2 zdjęcia ) i na str 19 ( 3 zdjęcia ).
    Bawimy się i szukamy koleżanek. A tak jednym zdaniem. Podsumowanie Dni Seniora na Stadionie było przygotowane przez WCS wspaniale. Pięknie że pięknie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeszcze jedna informacja. Jest wersja papierowa Podsumowania Dni Seniora.
    Może ją zobaczymy ? Będzie miła niespodzianka.!!!!!

    OdpowiedzUsuń