04 listopada 2015

Reaktywacja operetki we Wrocławiu


Czy zauważyliście, że znak zapytania zniknął z wpisu? Jest już niepotrzebny, bo Marysia wybrała się na ulicę Lelewela i zrobiła dzisiaj (8 listopada) zdjęcia budynku, w którym mieści się Scena Kameralna! Super! Bardzo dziękuję!

Na stronach internetowych Sceny Kameralnej MMImpresario napisano: "Reaktywacja operetki". To bardzo dobra dla nas wiadomość, bo od pewnego czasu operetki jako takiej we Wrocławiu nie było (posłuchaj arii ze śmiechem w wykonaniu Grażyny Brodzińskiej - link jest na końcu wpisu).

Formy działalności i oferta MMImpresario na listopad są bardzo szerokie - pieśni neapolitańskie, piosenki Agnieszki Osieckiej, cykle edukacyjne, nadzwyczajny koncert patriotyczny, Andrzejki. 

MMImpresario przesłało nam specjalną ofertę oraz program spektakli na listopad, czytaj pocztę elektroniczną lub zobacz tutaj: MMImpresario oraz tutaj: Program na listopad. Skorzystajmy z tej oferty w jesienne dni!

A to dwa inne zdjęcia zrobione przez Marysię. Moja prośba: "Kto może zrobić i przysłać mi zdjęcie budynku przy ulicy Lelewela 15 we Wrocławiu?" jest już nieaktualna. W tym budynku mieści się chyba Scena Kameralna MMImpresario."A oto aria ze śmiechem  w wykonaniu Grażyny Brodzińskiej:

0 komentarze:

Publikowanie komentarza