09 lutego 2016

Germańska nowa medycyna


Jeszcze niedawno nie wiedziałam, co mogą oznaczać skróty GNM i 5PN? Na szczęście w zeszłym tygodniu razem z Popowiczanami poznałam prezesa Fundacji U Źródeł i już wiem (kliknij tutaj: Prezes i tutaj: Fotografie, żeby zobaczyć przepiękne zdjęcia).

Podstawowa wiedza o GNM, czyli o germańskiej nowej medycynie,  jest łatwa do zdobycia. Wystarczy w wyszukiwarce napisać dwa słowa "germańska medycyna", żeby trafić na tę stronę (kliknij): Germańska i doznać olśnienia.

Fundacja U Źródeł ma swoją "siedzibę" w Sektorze 3 przy ul. Legnickiej 65, kliknij tutaj: Fundacja U Źródeł. Okazało się, że Konrad (administrator naszego bloga) jest też administratorem stron internetowych fundacji, kliknij tutaj: Zarząd. Zatem są co najmniej dwa powody, żebym coś o tej fundacji napisała i żebyście to przeczytali. 
Zacznijmy od (kliknij tutaj) Studyjnego koła świadomego zdrowia, które od roku 2014 działa w ramach fundacji. Jest to koło sympatyków 5 Praw Natury. O jakie to 5 praw natury chodzi? Wiedza ta ma podstawy naukowe odkryte przez dr med. Ryke Geerd Hamera. Poświęcił on całe swoje życie wypracowaniu żelaznych zasad 5 Praw Natury. Mają one wielu zwolenników. Jednak jak podkreślono na stronach fundacji, nauka ta nie zajmuje się leczeniem, jak to często jest mylnie przedstawiane. Więcej na ten temat można przeczytać po angielsku tutaj (kliknij): Wikipedia - Ryke Geerd Hamer.

Jeśli chcecie coś więcej dowiedzieć się o tych pięciu prawach natury, to koniecznie przyjdźcie na studyjne spotkanie koła, które będzie w Sektorze 3 w czwartek, 11 lutego o godzinie 16:30. Oto program tego spotkania (kliknij): Koło studyjne. Słowo "studyjne" jest tutaj bardzo ważne, bo organizatorzy spotkań mają nadzieję na aktywny udział uczestników w dyskusjach. Warto też zajrzeć na strony koła, kliknij: Wrocławskie Koło Sympatyków 5 PN

Prezes Fundacji U Źródeł odwiedził Popowiczan akurat w tłusty czwartek. Jak zwykle, kliknijcie na zdjęcie, żeby je powiększyć.

Fundacja U Źródeł na swoich stronach internetowych ma podtytuł: Kultura, tradycja i duchowość - świat krytycznego myślenia oraz jeszcze jeden podtytuł: kultura, sztuka, tradycja, rozwój osobisty, ochrona środowiska, nauka, edukacja, wychowanie. Które z tych haseł najbardziej Was interesuje? Dla ułatwienia cele fundacji są określone tutaj: Cele.

Na stronach fundacji można przeczytać, że fundacja korzysta z różnych form aktywności, jak laboratoria, warsztaty, wykłady i inne zdarzenia. Wszystkie działania w fundacji mają charakter społeczny, są bezpłatne i opierają się także na wolontariacie. Brzmi to bardzo interesująco.

0 komentarze:

Prześlij komentarz