11 lutego 2016

Serce dla Wrocławia

UWAGA 1. Na końcu jest film z finału układania serca 14 lutego 2016. 

UWAGA 2. Pod koniec wpisu jest link do "Kocham Wrocław", gdzie są ciekawe filmy o historii różnych ulic i obiektów we Wrocławiu.

UWAGA 3. Obok jest zdjęcie dwóch Popowiczanek na miejscu zbiórki przed utworzeniem serca dla Wrocławia. Szkoda, że nas nie było więcej. Serce utworzyłyśmy (zobacz zdjęcia na końcu wpisu i film)!

Bardzo spodobała mi się opinia, że w Walentynki powinniśmy pokochać Wrocław. Opinię tę znajdziecie tutaj wśród wielu propozycji na walentynkowy weekend (kliknij): Walentynki we Wrocławiu.

Faktycznie, dlaczego nie mogłybyśmy się zakochać we Wrocławiu - w mieście, które tyle imprez przygotowało dla zakochanych. Skorzystajmy z tych możliwości i mile spędźmy najbliższy weekend we Wrocławiu.

W Rynku w niedzielę 14 lutego o godzinie 17 zacznie się happening, kliknij tutaj: Happening - serce dla Wrocławia. Stowarzyszenia Aktywizacji Społecznej TuRazem oraz Kocham Wrocław już po raz drugi zapraszają wrocławian do udziału w tworzeniu serca (czytaj też na Facebooku: Zakochani we Wrocławiu). Co Wy na to?

Spotkajmy się my seniorzy w niedzielę  przy pomniku Fredry w Rynku o godzinie 16:50, aby potem o godzinie 17-tej przy pręgierzu razem z młodszymi wrocławianami utworzyć płonące serce dla Wrocławia. Przynieście latarki, rowerowe światełka lub telefony! Zabawmy się razem z młodszymi!

Organizatorzy piszą tak: "Na znak animatora nasze serce będzie płonąć w samym sercu Wrocławia. Widok zostanie uwieczniony zdjęciem i filmem z drona, wykonanym przez Flying Eye. Materiały będzie można później zobaczyć na profilach facebookowych organizatorów."

Jeśli już zakochacie się we Wrocławiu, to koniecznie tutaj posłuchajcie historii jego ulic, kliknij: Kocham Wrocław. Po wejściu do "Kocham Wrocław" kliknijcie na nazwę ulicy lub obiektu. Wówczas zostanie uruchomiony film z YouTube.

A czym zajmuje się stowarzyszenie TuRazem możecie się dowiedzieć tutaj (kliknij): TuRazem. Jednym z działań tego stowarzyszenia jest dobrze Wam znana Akademia Leonarda Da Vinci - Złoty Wiek (zobacz też tutaj: Akademia).

POSTSCRIPTUM. A tak wyglądały przygotowania do ułożenia serca w Rynku (kliknij na zdjęcia, żeby powiększyć)

 Jedno z serc rozświetlił płomień z prawdziwego balona z Klubu Sportów Balonowych:


Tak wyglądaliśmy z góry z kamery drona (kliknij): Serca z lotu ptaka (to ujęcie mi się najbardziej podoba), a tutaj jest film z finału (kliknij na trójkąt):


1 komentarz:

  1. Kocham Wrocław. To wspaniała wirtualna wycieczka po ulicach, zabytkach i różnych obiektach. Herb Wrocławia pięknie opisany. Nie miałam pojęcia że są takie strony. Dzięki popowiczanko że przybliżasz Nam tyle wspaniałych rzeczy. Szacun.

    OdpowiedzUsuń