02 lutego 2016

Marysiu, tyś mój raj!

W stowarzyszeniu "Popowiczanie" są cztery Marie. Niestety tylko o dwóch z nich wiem, że dzisiaj świętują swoje imieniny. Jest to Maja z Popowic i Marysia ze Szczepina. Od dawna uważam, że te dwie Marie mają coś ze sobą wspólnego. Jednak nie chodzi mi o to, że mają chyba tyle samo centymetrów wzrostu. Mam na myśli ich subtelność, delikatność, wyrozumiałość i skromność. Poza tym cały czas mnie wspierają w działalności wśród seniorek. Bardzo dziękuję!

Kochane koleżanki, Wam i innym dzisiejszym solenizantkom dedykuję piosenkę "Maria" z West Side Story, a na końcu wpisu znajdziecie coś z "zupełnie innej beczki" -  Bajora i Wilnianina. Kliknijcie na trójkąty na środku i relaksujcie się!

West Side Story "Maria"

Bajor, "Piosenka o Marysi"

Wilnianin, "Marysia tyś mój raj"

4 komentarze:

 1. Dołączam się do życzeń dla każdej dzisiejszej Marii. Przesyłam bukiet najwspanialszych życzeń : uśmiechu, szczęścia i radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności i spełnienia marzeń.

  OdpowiedzUsuń
 2. Maju, Marysiu, Mario, Marylko dużo radości, uśmiechu, szczęścia, zdrowia i spełnienia marzeń - tych jawnych i tych, o których tylko myślisz.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dziękuję za życzenia wspaniałym koleżankom a w szczególności Krysi, która mimo swoich zajęć i prowadzenia bloga znajduje czas na wpis z pięknymi piosenkami
  Marysia

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za życzenia, jeśli były i dla mnie, bo Maryś (Maj) z Popowic może być wiele. Ale dobrych życzeń nigdy nie za dużo. Dziękuję Wam miłe Koleżanki! Z piosenek najbardziej mi się podoba " Marysiu tyś mój raj " Maja

  OdpowiedzUsuń