22 lutego 2016

Zabawki i książki dla dzieci

Otrzymaliśmy z Wrocławskiego Centrum Seniora informację o bardzo pożytecznej akcji "Pań Niespodzianek", akcji szczególnie bliskiej naszym sercom - sercom seniorek, sercom ukochanych babć! Jestem pewna, że chętnie weźmiecie w niej udział, bo przecież macie złote serca.

Aktywna grupa seniorek "Panie Niespodzianki", działających przy WCS, rozpoczęła akcję zbierania nowych książek i zabawek dla dzieci niewidomych i w szpitalach, aby dać im trochę radości i zapomnienia o chorobach (zobacz poniżej afisz organizatora). Panie odwiedzają dzieci, przynoszą prezenty i czytają dzieciom książki.
 
Miejsce zbiórki: Wrocławskie Centrum Seniora, pl. Dominikański 6, pok. 15, od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-15. Więcej czytaj tutaj: Złota pomoc.  Akcja jest całoroczna.

O "Paniach Niespodziankach", uczestniczkach Akademii Rozwoju Seniora, możecie przeczytać tutaj (kliknij): Panie niespodzianki i tutaj Suknie z różnych epok.2 komentarze:

  1. Niespodzianki lubi każde dziecko. No i pewnie i dorosły o ile są one fajne. ja ostatnio zrobiłem niespodziankę córce i kupiłem jej lalkę https://achdzieciaki.pl/monster-high-92

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak najbardziej jestem zwolennikiem i za każdym razem popieram tego typu akcje. Wiem, że dzieci bardzo lubią zabawki. Dziewczynki uwielbiają przede wszystkim interaktywne kuchnie https://modino.pl/kuchnia-do-zabawy-my-little-chef-madej-77155 w których mogą poczuć się jak prawdziwe kucharki.

    OdpowiedzUsuń