17 maja 2016

Majowy weekend na Maślicach i Grabiszynku

Popowiczanie, weekend zapowiada się znowu bardzo ciekawie - to już nikogo we Wrocławiu nie dziwi. Czy już na coś się zdecydowaliście? Jeśli nie, to przypominam Wam dwa wydarzenia, o których mówiły już nasze koleżanki.

W sobotę, 21 maja (godz. 10-14), będzie wyprzedaż garażowa na Grabiszynku przy ulicach Pionierskiej i Żeglarskiej, kliknijcie tutaj: Wyprzedaż garażowa na Grabiszynku oraz tutaj: Wyprzedaż garażowa - facebook. Mówiła nam o tym już Ula. Dla mnie to coś nowego. Piszcie na adres: wyprzedaz.kontakt@gmail.com

Od Halinki wiemy, że w niedzielę, 22 maja, będzie XIV Rodzinny Festyn Maślic na zielonych terenach pomiędzy Stadionem Wrocław a Ślężą od godziny 14 w niedzielę 22 maja. Wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, kliknijcie tutaj: Festyn rodzinny. Oto niektóre jego atrakcje:
 • Maraton dla każdego w każdym wieku, start o godzinie 17:30 - obowiązują zapisy od godziny 12 do 17 na terenie festynu.
 • Od godziny 12-tej będzie kursować ciuchcia co pół godziny po osiedlach maślickich aż do Pracz Odrzańskich.
 • Rodzinne konkursy i rozgrywki. Atrakcyjne nagrody. 
 • Występ chóru Con Amore o godzinie 16:45.
 • Od godziny 19 do 22 będzie można potańczyć.
 • Program jest bardzo bogaty. Przeczytajcie poniżej afisz organizatorów! Kliknijcie też tutaj: Festyn Maślic - facebook.
 Ja zamierzam przejechać się ciuchcią, bo Maślic właściwie nie znam. Kto mi będzie towarzyszył? Oto afisz organizatorów:

1 komentarz:

 1. Krysia, też mam ochotę na przejażdżkę ciuchcią. Może się załapiemy.
  Do zobaczenia.

  OdpowiedzUsuń