29 maja 2016

Mistrzostwa w grillowaniu


Mam dla Was same dobre wiadomości. Po pierwsze, odnalazł się Kapitan Albatrosa, który ułatwił siedmiu Dziewczynom z Albatrosa sobotnie zadanie w "Tratwie", oraz Jego Gwiazda Polarna, która do celu Go doprowadziła. Dziękujemy!

Po drugie, posadzone w sobotę, 28 maja, kwiatki prezentowały się dzisiaj wspaniale. Świeżo pomalowany stół też. Zobaczcie zdjęcia powyżej i porównajcie je z wczorajszymi zdjęciami, kliknijcie tutaj: Siedem dziewczyn z Albatrosa.

Po trzecie, Pierwsze Otwarte Mistrzostwa Wrocławskich Organizacji Pozarządowych w Grillowaniu odbyły się na terenie PPM Zajezdnia "Tratwa" przy fantastycznej pogodzie i wspaniałych humorach (zobaczcie tutaj: "Tratwa" na Facebooku).

Na tym niestety kończą się dobre wiadomości. Te złe to takie, że "nie załapałam się" do Przekupnej Komisji Smakoszy, która oceniała efekty grillowania, oraz że stowarzyszenie "Popowiczanie" nie zgłosiło do konkursu własnej drużyny. Musimy to za rok naprawić!

Grillowane potrawy prezentowały się smakowicie. Czy jedliście grillowane banany nadziewane czekoladą i borówkami? Oto kilka zdjęć z mistrzostw w grillowaniu (jak zwykle kliknijcie na zdjęcia, żeby je powiększyć):0 komentarze:

Prześlij komentarz