14 czerwca 2016

Polscy piłkarze na EURO 2016

Jeśli chcecie zobaczyć, w jakich warunkach mieszkają w La Baule nasi piłkarze, to kliknijcie tutaj: Hôtel Barrière L'Hermitage (film)

Okazało się, że La Baule-Escouble (kliknijcie tutaj: La Baule-Escoublac - wikipedia) jest miastem partnerskim Nowego Sącza (kliknijcie tutaj: Nowy Sącz - wikipedia). W ten sposób polskie góry połączyły się z francuskim morzem.

A czym zajmują się nasi piłkarze po wygranym meczu? Otóż, smartfonami! Potwierdza to ten film, opublikowany na YouTube, kliknijcie tutaj: Polscy piłkarze w drodze do hotelu. Koniecznie posłuchajcie, co powiedział Szczęsny. On ma poczucie humoru.

Pozazdrościłam pewnej młodej dziewczynie, że może zostać miss trybun na EURO 2016. Piszą o niej w internecie. Niestety nas seniorek nie typują na miss trybun. To nie jest sprawiedliwe. My seniorki musimy walczyć o równe prawa na trybunach piłkarskich stadionów. Przecież kibicujemy, mamy dużo wdzięku i urody! Dlatego ten wpis zdobi zdjęcie piłkarek - nie piłkarzy. Zrobiłam to celowo.

Chyba nie muszę Wam tego przypominać, że następny mecz polskiej drużyny jest w czwartek, 16 czerwca, godz. 21 (Polska - Niemcy), a mecz Polska - Ukraina we wtorek, 21 czerwca, o godz. 18. Czy macie trąbki takie jak te, które było słychać na Popowicach w trakcie wygranego meczu z Irlandią w niedzielę? Jeśli nie, to koniecznie je pożyczcie od swoich wnuków.

0 komentarze:

Prześlij komentarz