03 czerwca 2016

Sąsiadówka rozpoczęła się

Dzisiaj, 3 czerwca, o godzinie 15-tej rozpoczęła się kolejna Sąsiadówka przy ulicy Kłodnickiej. Obok jest zdjęcie Agnieszki i Dawida - głównych organizatorów. Jak się na Nich spojrzy, to ma się pewność, że tegoroczna Sasiadówka znowu zakończy się sukcesem.

Twórcami Sasiadówki są organizacje skupione w Partnerstwie Lokalnym, kliknijcie tutaj: Sąsiadówka 2016, w tym stowarzyszenie "Popowiczanie".

Trzy Popowiczanki: Ala, Jasia i Krystyna już od godziny 13-tej brały udział wraz z przedstawicielami innych organizacji w końcowych przygotowaniach. O godzinie 15-tej dołączyła do nas Irenka. Maja przygotowała w domu talony na kiełbaski z grilla, a Hania upiekła ciasto. Razem jest to tylko sześć Popowiczanek. Poszukuję siódmej!

Oto kilka zdjęć z przygotowań (jak zwykle kliknijcie na zdjęcia, żeby je powiększyć):Ciasto upiekły w celach charytatywnych też inne panie. Niestety nie wiem, które ciasto upiekła Hania:

2 komentarze:

  1. Hani jest to ciasto z rabarbarem. Pyszne.

    OdpowiedzUsuń
  2. Melduję się jako siódma , dyżur od 15.30 do 18.00 i jeszcze były inne koleżanki oraz Marek ale niech same się meldują.Było wspaniale jak zawsze.

    OdpowiedzUsuń