26 czerwca 2016

Portret Popowiczan

Zawsze zachwycałam się fotografiami, które Zofia Nasierowska robiła ludziom kultury, kliknijcie tutaj: Zofia Nasierowska - wikipedia. Wszyscy jesteśmy piękni, tylko trzeba to z nas wydobyć. Zofia Nasierowska to potrafiła.

Jestem przekonana, że uda się nam stworzyć galerię pięknych Popowiczanek. Popowiczanki, przysyłajcie do mnie po jednym swoim zdjęciu. Utworzymy na blogu kolekcję zdjęć "Portret Popowiczan".  Oczywiście, nie muszą to być tylko "pozowane fotografie". Mogą to być Wasze zdjęcia, na przykład, z wakacji itd.

Wiem, że wybór nie będzie łatwy. Trudno - tylko po jednym zdjęciu. Macie na to czas do września. Ważne, żebyście te zdjęcia lubiły. Jak już będziemy miały nasze "portrety", to sfotografujemy Marka, czy będzie tego chciał czy nie. Kto się tego podejmie? Portret Popowiczan musi być kompletny, a buźki tak uśmiechnięte jak te powyżej.

Jak obejrzycie poniżej filmy z YouTube, to nie będziecie mieli wątpliwości, że Zofia Nasierowska słusznie była nazywana królową portretu polskich gwiazd:

1 komentarz:

  1. Piękny wpis, śliczne zdjęcia Pani Zofii ( ważne że bez fotoszopa ) a całość zamyka taka muzyka.
    Miód na moją duszę.

    OdpowiedzUsuń