27 czerwca 2016

Rady dla dojrzałych kobiet wspaniałych

Pewien dobrze Popowiczankom znany mężczyzna zainteresował się internetowym serwisem dla kobiet. Więc jak tu nie skorzystać z jego sugestii i pominąć milczeniem rady Beaty Tyszkiewicz dla nas emerytów, które ukazały się na tym serwisie.

Chodzi o serwis internetowy "kobieta.wp", który radzi, informuje, poucza, ubiera, bawi, ... , kliknijcie tutaj: Serwis kobieta.wp.

Redakcja serwisu składa się z młodych pięknych kobiet - nie zaważyłam żadnej dojrzałej wspaniałej seniorki. Może to nawet lepiej, bo przestarzałe poglądy seniorek powinno się zostawić w szufladzie i uwierzyć Beacie Tyszkiewicz, że trzeba żyć w luksusie i się nie ograniczać.

Ale co jest dla nas luksusem? Zdaniem Beaty Tyszkiewicz, to może być święty spokój lub tylko wybrani ludzie wokół nas albo robienie tylko tego, co sprawia nam przyjemność. Nie należy się zdrowo odżywiać, tylko pysznie, pić kawę, palić papierosy i robić to, na co się ma ochotę. Życie powinno składać się z samych przyjemności. Te opinie Beaty Tyszkiewicz cytują na serwisie "kobieta.wp".

Niektórym z nas może spodobać się też opinia Beaty Tyszkiewicz, że pić, palić i kląć wypada nawet damie. Kliknijcie tutaj, żeby się dowiedzieć więcej, co Beata Tyszkiewicz emerytom radzi: Rady dla emerytów. Jeśli tych rad jest Wam za mało, to tutaj możecie usłyszeć ich więcej:

Na zakończenie zobaczcie, jak dzieci śpiewają słynną piosenkę Michnikowskiego, kliknijcie: Wesołe jest życie staruszka. Życie staruszka naprawdę jest wesołe.

1 komentarz:

  1. Dotknęłaś Krysiu ważnego choć niewdzięcznego tematu, ilu emerytów tyle opinii, a każdy ma prawo mieć własne zdanie bo przecież demokracja jest... Sądząc po wachlarzu komentarzy nie ma jednomyślności ani w negacji ani w popieraniu pani Beaty Tyszkiewicz (odrzucam skrajności), zaś prawda zawsze stoi gdzieś pośrodku. A swoją drogą ciekawa byłaby dyskusja na ten temat "przy podniesionych kurtynach" we własnym gronie np Popowiczanek lub innej grupy seniorin i seniorów. Po takim spotkaniu chętnie napisałabym dla nas artykuł w temacie. Mielibyśmy własną opinię opartą o własne głosy z nazwiskami, bo komentarze na jutu niestety kryją się pod różnymi pseudo wymysłami.
    Bardzo dobry i ciekawy post. Krysiu, dziękuję za niego bo wiele się dowiedziałam, a dla nas wiedzy nigdy za wiele. Pozdrawiam serdecznie wszystkie odważne Kobiety z własnym zdaniem i dobrej pogody życzę na weekend - Majka
    ps
    przepraszam, ale nie dało się krócej...

    OdpowiedzUsuń